Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

spoldzielnia mieszkaniowa-astra-konstantynow

Utworzony przez ~astra~, 23 września 2009 r. o 23:15
Ludzie mieszkańcy bloków temat odswierzony bo jest taka potrzeba polityczna. Tu piszą ludzie z gminy by nakrecić sprawę. Wiekszość zarzutów to sprawy wyssane z palca lub kłamliwie przedstawione. Mamy przykład u nowych sąsiadów ani taniej ani lepiej a moża być tylko gorzej a stracą na tym te mało mądre panie które bezwolnie się poddadzą osobie która umie tylko policję wzywać. Skończy się i to ponieważ paru doradców z belkami w rękach czy gwiazdkami w oczach poddanych zostanie degradacji całkowitej i pomoże. Już niedługo. Spóldzielnia to w tym przypadku najtańszy sposób zarządzania przez samych spóldzielców i kłamie ten co mówi o jednowładztwie to bzdura 8 osób jest czynnie zaangażownych w pracę nadzorczo zarządzajacą oczywiście osobiscie tym kieruje prezes to taka jego rola co nie znaczy że decyzje sa jednoosobowe. A co do prac fajnie jest popatrzec jak ci co twarz piłowali przeciw czynom teraz zapierniczają jak szczury po kanale i to cała kwintesencja esencji. Nie dajcie się skłócić gminie bo to oni obnizyli dodatki, podnoszą ceny wody ścieków. Nie dają skorzystać z programów unijnych.
 Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stasiek podstawowych rzeczy nie wiesz, a co dopiero rachunek zysków i strat- za księgowość to ty się nie bierz, bo biedy sobie narobisz i przy okazji innym niewinnym osobom.
A kim ty jesteś że tak księgowość znasz ciekawe skad masz papiery by wiedzieć co i jak liczyć
 Znasz mnie- nie tak dobrze jak ja ciebie-ale znasz. O tym jak licze również wiedzieć powinieneś. Wstyd Stasiek- wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spółdzielnia czyli Zarząd z P. Prezes działają super. Przypomnijmy  sobie dawne czasy. Ale co tam wtedy mieliśmy lepiej PGR był właścicielem sporo dopłacal i było ok nie były bloki ocieplone nie pomalowane trawniki były jakie były a teraz mamy cudownie i tego nie doceniamy. Palono węglem gdzie też były przekręty ale wtedy P. Prezes była P. M. J. Ale jej nic nie zarzucano a tej którą dba i walczy bysmy mieli godne warunki mieszkaniowe pluje się pod nogi. Wstyd Panowie wstyd. Ja jestem zadowolony. Płacę może trochę za drogo ale nie wstydzę się miejsca w którym mieszkam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co porównywać do tych co mają gorzej, a do tych co lepiej- jeden ściany wyrówna pod poziomicę i to będzie jemu standardem, a drugi tylko pomaluje góry i doliny i powie- ale ja remont generalny  zrobiłem. Śmiech na sali- bezguście poziom hard.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co porównywać do tych co mają gorzej, a do tych co lepiej- jeden ściany wyrówna pod poziomicę i to będzie jemu standardem, a drugi tylko pomaluje góry i doliny i powie- ale ja remont generalny  zrobiłem. Śmiech na sali- bezguście poziom hard.
 Oczywiście zawsze trzeba dążyć do ideału jednak taka krytyka  nic nie wnosi krzywa ściana  a ty u siebie na piętrze masz wszysko proste gdzie sama jesteś sterem i żeglarzem. Krytykuj tylko spójrz na swoje podwórko a tam jest gorzej niż w astrze. A wstyd to kraść i drzewa figowego spasć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi na to, że mojego podwórka Stasiek nie widziałeś jak mówisz, że w astrze lepiej. Zawsze mądrością nie grzeszyłeś, a teraz to już .... trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi na to, że mojego podwórka Stasiek nie widziałeś jak mówisz, że w astrze lepiej. Zawsze mądrością nie grzeszyłeś, a teraz to już .... trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.
 Oj widziałem widziałem tylko lepiej nie mówić bo wszyscy się dowiedzą  że łysa polana  i pustostan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli dałeś teraz wyraz tego, że naprawdę mało wiesz, w ..... byłeś i ...... widziałeś. Nawet nie wiesz z kim rozmawiasz. Brak wiedzy, doświadczenia, mądrości to jednak bolączka na wielką skalę. Nie mam o czym z tobą rozmawiać- daj znać, jak się podszkolisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli dałeś teraz wyraz tego, że naprawdę mało wiesz, w ..... byłeś i ...... widziałeś. Nawet nie wiesz z kim rozmawiasz. Brak wiedzy, doświadczenia, mądrości to jednak bolączka na wielką skalę. Nie mam o czym z tobą rozmawiać- daj znać, jak się podszkolisz.
 Masz przewagę nad tym że ja skłądam podpis ty nie i yak do skutku mozna się cwaniaczyć widzą ale spójż w lusterko i pomyś o stanięciu ze mną  twarrzą w twarz twoje mądrosci i epitety które piszesz o braku wiedzy obiły by ci się czerwienią na twarzy łatwo się boksować z ukrycia jednak brak z twojej strony jednej podstawowej rzeczy argumentów. I właśnie .." w ..... byłeś i ...... widziałeś"... świadczy tylko o tobie bo inwektywy bez argumentu każdy głupi potrafi pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robisz 
Czyli dałeś teraz wyraz tego, że naprawdę mało wiesz, w ..... byłeś i ...... widziałeś. Nawet nie wiesz z kim rozmawiasz. Brak wiedzy, doświadczenia, mądrości to jednak bolączka na wielką skalę. Nie mam o czym z tobą rozmawiać- daj znać, jak się podszkolisz.
Masz przewagę nad tym że ja skłądam podpis ty nie i yak do skutku mozna się cwaniaczyć widzą ale spójż w lusterko i pomyś o stanięciu ze mną  twarrzą w twarz twoje mądrosci i epitety które piszesz o braku wiedzy obiły by ci się czerwienią na twarzy łatwo się boksować z ukrycia jednak brak z twojej strony jednej podstawowej rzeczy argumentów. I właśnie .." w ..... byłeś i ...... widziałeś"... świadczy tylko o tobie bo inwektywy bez argumentu każdy głupi potrafi pisać.
 Próbujesz z kogoś kretyna zrobić, a z siebie zrobiłeś. Zarówno ja, jak i ty jesteśmy użytkownikami  niezarejestrowanymi, więc pisanie, że Ty jesteś podpisany, a ja nie niczego nie wnosi, bo podpisywać możesz się za każdym razem inaczej i w takim samym stopniu jesteś anonimowy jak ja. Też mi argumentacja- pfffff. Wiesz co to przecinek?? Podszkol się, bo do tyłu strasznie jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robisz
Czyli dałeś teraz wyraz tego, że naprawdę mało wiesz, w ..... byłeś i ...... widziałeś. Nawet nie wiesz z kim rozmawiasz. Brak wiedzy, doświadczenia, mądrości to jednak bolączka na wielką skalę. Nie mam o czym z tobą rozmawiać- daj znać, jak się podszkolisz.
Masz przewagę nad tym że ja skłądam podpis ty nie i yak do skutku mozna się cwaniaczyć widzą ale spójż w lusterko i pomyś o stanięciu ze mną  twarrzą w twarz twoje mądrosci i epitety które piszesz o braku wiedzy obiły by ci się czerwienią na twarzy łatwo się boksować z ukrycia jednak brak z twojej strony jednej podstawowej rzeczy argumentów. I właśnie .." w ..... byłeś i ...... widziałeś"... świadczy tylko o tobie bo inwektywy bez argumentu każdy głupi potrafi pisać.
Próbujesz z kogoś kretyna zrobić, a z siebie zrobiłeś. Zarówno ja, jak i ty jesteśmy użytkownikami  niezarejestrowanymi, więc pisanie, że Ty jesteś podpisany, a ja nie niczego nie wnosi, bo podpisywać możesz się za każdym razem inaczej i w takim samym stopniu jesteś anonimowy jak ja. Też mi argumentacja- pfffff. Wiesz co to przecinek?? Podszkol się, bo do tyłu strasznie jesteś.
 Kretyna to sama z siebie robisz każdy czytajacy czytając te wypociny doskonale wie że te teksty pisze osoba chcaca tylko judzić żeby nie powiedzieć baba sfrustrowana majaca tempego chłopa i dajaca na lewo i prawo i nie tylko rady. A wiedza ksiegowa po zawodówce nie podpiszesz się bo śmiechem by cię ludzie zabili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale te wszystkie posty żałosne. Ta strona miała dotyczyć problemów ze Spółdzielnia a widzę jak to czytam że na tej stronie jest wbijanie noża w plecy bliźniemu. Administrator powinien skasować tą stronę bo tu tylko opluwanie ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robisz
Czyli dałeś teraz wyraz tego, że naprawdę mało wiesz, w ..... byłeś i ...... widziałeś. Nawet nie wiesz z kim rozmawiasz. Brak wiedzy, doświadczenia, mądrości to jednak bolączka na wielką skalę. Nie mam o czym z tobą rozmawiać- daj znać, jak się podszkolisz.
Masz przewagę nad tym że ja skłądam podpis ty nie i yak do skutku mozna się cwaniaczyć widzą ale spójż w lusterko i pomyś o stanięciu ze mną  twarrzą w twarz twoje mądrosci i epitety które piszesz o braku wiedzy obiły by ci się czerwienią na twarzy łatwo się boksować z ukrycia jednak brak z twojej strony jednej podstawowej rzeczy argumentów. I właśnie .." w ..... byłeś i ...... widziałeś"... świadczy tylko o tobie bo inwektywy bez argumentu każdy głupi potrafi pisać.
Próbujesz z kogoś kretyna zrobić, a z siebie zrobiłeś. Zarówno ja, jak i ty jesteśmy użytkownikami  niezarejestrowanymi, więc pisanie, że Ty jesteś podpisany, a ja nie niczego nie wnosi, bo podpisywać możesz się za każdym razem inaczej i w takim samym stopniu jesteś anonimowy jak ja. Też mi argumentacja- pfffff. Wiesz co to przecinek?? Podszkol się, bo do tyłu strasznie jesteś.
Kretyna to sama z siebie robisz każdy czytajacy czytając te wypociny doskonale wie że te teksty pisze osoba chcaca tylko judzić żeby nie powiedzieć baba sfrustrowana majaca tempego chłopa i dajaca na lewo i prawo i nie tylko rady. A wiedza ksiegowa po zawodówce nie podpiszesz się bo śmiechem by cię ludzie zabili
Wszystko niebawem wyjdzie czyja wiedza okaże się tą prawidłową. Nie jestem kobietą, a i pedałem również, żeby mieć chłopa. Jak to ludzie swoją miarą mierzą- o zawodówce mówią- a tępy prawidłowo napisac nie potrafi- po sposobie pisania, to nawet podstawowego mieć nie powinieneś. Szkolić się- bo aż brzuch ze śmiechu boli czytając- dalej przecinków nie używasz. Temat wierności w twoim przypadku widzę bardzo boli- Efekt lustra się to nazywa- ale ty nigdy wcześniej o tym nie słyszałeś- wysoko uczony, bo na 2 piętrze. Buuuuu. Nie pisz już więcej nie kompromituj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robisz
Czyli dałeś teraz wyraz tego, że naprawdę mało wiesz, w ..... byłeś i ...... widziałeś. Nawet nie wiesz z kim rozmawiasz. Brak wiedzy, doświadczenia, mądrości to jednak bolączka na wielką skalę. Nie mam o czym z tobą rozmawiać- daj znać, jak się podszkolisz.
Masz przewagę nad tym że ja skłądam podpis ty nie i yak do skutku mozna się cwaniaczyć widzą ale spójż w lusterko i pomyś o stanięciu ze mną  twarrzą w twarz twoje mądrosci i epitety które piszesz o braku wiedzy obiły by ci się czerwienią na twarzy łatwo się boksować z ukrycia jednak brak z twojej strony jednej podstawowej rzeczy argumentów. I właśnie .." w ..... byłeś i ...... widziałeś"... świadczy tylko o tobie bo inwektywy bez argumentu każdy głupi potrafi pisać.
Próbujesz z kogoś kretyna zrobić, a z siebie zrobiłeś. Zarówno ja, jak i ty jesteśmy użytkownikami  niezarejestrowanymi, więc pisanie, że Ty jesteś podpisany, a ja nie niczego nie wnosi, bo podpisywać możesz się za każdym razem inaczej i w takim samym stopniu jesteś anonimowy jak ja. Też mi argumentacja- pfffff. Wiesz co to przecinek?? Podszkol się, bo do tyłu strasznie jesteś.
Kretyna to sama z siebie robisz każdy czytajacy czytając te wypociny doskonale wie że te teksty pisze osoba chcaca tylko judzić żeby nie powiedzieć baba sfrustrowana majaca tempego chłopa i dajaca na lewo i prawo i nie tylko rady. A wiedza ksiegowa po zawodówce nie podpiszesz się bo śmiechem by cię ludzie zabili
Wszystko niebawem wyjdzie czyja wiedza okaże się tą prawidłową. Nie jestem kobietą, a i pedałem również, żeby mieć chłopa. Jak to ludzie swoją miarą mierzą- o zawodówce mówią- a tępy prawidłowo napisac nie potrafi- po sposobie pisania, to nawet podstawowego mieć nie powinieneś. Szkolić się- bo aż brzuch ze śmiechu boli czytając- dalej przecinków nie używasz. Temat wierności w twoim przypadku widzę bardzo boli- Efekt lustra się to nazywa- ale ty nigdy wcześniej o tym nie słyszałeś- wysoko uczony, bo na 2 piętrze. Buuuuu. Nie pisz już więcej nie kompromituj się.
 Chłopobab i loki od zbaranienia a bryle. A samo to nie na 2 pieterku. No i doiero wstało. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to dałeś teraz zazdrościsz jej urody- wiem o kim piszesz. Nie każdy stał w kolejce i za urodą i za mądrością. Akurat to co robi ta kobieta odbije się czkawką całemu blokowisku. Za to J.R to chłopka z prawdziwego zdarzenia- żylaki by chowała, a nie odsłania i ludzi na listość swym wyglądem bierze- tu już listości nie będzie. Czas na porządek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robisz
Czyli dałeś teraz wyraz tego, że naprawdę mało wiesz, w ..... byłeś i ...... widziałeś. Nawet nie wiesz z kim rozmawiasz. Brak wiedzy, doświadczenia, mądrości to jednak bolączka na wielką skalę. Nie mam o czym z tobą rozmawiać- daj znać, jak się podszkolisz.
Masz przewagę nad tym że ja skłądam podpis ty nie i yak do skutku mozna się cwaniaczyć widzą ale spójż w lusterko i pomyś o stanięciu ze mną  twarrzą w twarz twoje mądrosci i epitety które piszesz o braku wiedzy obiły by ci się czerwienią na twarzy łatwo się boksować z ukrycia jednak brak z twojej strony jednej podstawowej rzeczy argumentów. I właśnie .." w ..... byłeś i ...... widziałeś"... świadczy tylko o tobie bo inwektywy bez argumentu każdy głupi potrafi pisać.
Próbujesz z kogoś kretyna zrobić, a z siebie zrobiłeś. Zarówno ja, jak i ty jesteśmy użytkownikami  niezarejestrowanymi, więc pisanie, że Ty jesteś podpisany, a ja nie niczego nie wnosi, bo podpisywać możesz się za każdym razem inaczej i w takim samym stopniu jesteś anonimowy jak ja. Też mi argumentacja- pfffff. Wiesz co to przecinek?? Podszkol się, bo do tyłu strasznie jesteś.
Kretyna to sama z siebie robisz każdy czytajacy czytając te wypociny doskonale wie że te teksty pisze osoba chcaca tylko judzić żeby nie powiedzieć baba sfrustrowana majaca tempego chłopa i dajaca na lewo i prawo i nie tylko rady. A wiedza ksiegowa po zawodówce nie podpiszesz się bo śmiechem by cię ludzie zabili
Wszystko niebawem wyjdzie czyja wiedza okaże się tą prawidłową. Nie jestem kobietą, a i pedałem również, żeby mieć chłopa. Jak to ludzie swoją miarą mierzą- o zawodówce mówią- a tępy prawidłowo napisac nie potrafi- po sposobie pisania, to nawet podstawowego mieć nie powinieneś. Szkolić się- bo aż brzuch ze śmiechu boli czytając- dalej przecinków nie używasz. Temat wierności w twoim przypadku widzę bardzo boli- Efekt lustra się to nazywa- ale ty nigdy wcześniej o tym nie słyszałeś- wysoko uczony, bo na 2 piętrze. Buuuuu. Nie pisz już więcej nie kompromituj się.
Chłopobab i loki od zbaranienia a bryle. A samo to nie na 2 pieterku. No i doiero wstało.
 Kilka postów wyżej o odwadze wspominałeś- bądź odważny i powiedz to jej twarzą w twarz. Tylko daj znać wcześniej, bo chciałbym to zobaczyć i usłyszeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to dałeś teraz zazdrościsz jej urody- wiem o kim piszesz. Nie każdy stał w kolejce i za urodą i za mądrością. Akurat to co robi ta kobieta odbije się czkawką całemu blokowisku. Za to J.R to chłopka z prawdziwego zdarzenia- żylaki by chowała, a nie odsłania i ludzi na listość swym wyglądem bierze- tu już listości nie będzie. Czas na porządek
 Za cienki na porządek jesteś. Już próbowali i wyszło wielkie nic tylko spółdzielcy zapłaca. Ludzie nie barany wiedzą kto im bruździ. Odwaga? i mówi to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to dałeś teraz zazdrościsz jej urody- wiem o kim piszesz. Nie każdy stał w kolejce i za urodą i za mądrością. Akurat to co robi ta kobieta odbije się czkawką całemu blokowisku. Za to J.R to chłopka z prawdziwego zdarzenia- żylaki by chowała, a nie odsłania i ludzi na listość swym wyglądem bierze- tu już listości nie będzie. Czas na porządek
Za cienki na porządek jesteś. Już próbowali i wyszło wielkie nic tylko spółdzielcy zapłaca. Ludzie nie barany wiedzą kto im bruździ. Odwaga? i mówi to?
 Jedni tylko próbowali, a drudzy jeszcze nie skończyli- nie spodziewali się wszyscy, że ktoś się taki znajdzie. Dziękować Bogu, bo dzięki niej wcześniej mamy włączone ogrzewanie, sprzątają, koszą częściej niż tak jak wcześniej dwa razy do roku, za remonty się wzięli- bo strach w SM zapanował- panuje zresztą cały czas. Sprawy spółdzielnia poprzegrywała- za czyje pieniądze, toż nie za prezeski- wszyscy za to płacimy, bo każdy szczeka jak daleko do zebrania, a na zebranie albo nie pójdą, albo zamkną mordy i nic się nie odzywają. Ona w rok zrobiła więcej, jak spółdzielnia w 10 lat- a stratowali od zera. Dopóty dzban wodę nosi, dopóki ucho się nie urwie. Nie masz odwagi, bo szczeniacki poziom reprezentujesz-naszczekasz tutaj, a w oczy nie powiesz- bo zrówna cie z ziemią i pobiegniesz płakać do domu i użalać się nad swoim losem- bo ciężko ci w życiu wszystko idzie- nic ci się nie udało i jeszcze ludzie opluwają- masz to na co zasługujesz. Nigdy nie walcz z idiotami, bo ściągnął cię do swego poziomu i pokonają doświadczeniem. Dlatego kończę dyskusję "Stasiek", bo śmiech patrzeć, jak cię żal za dupę ściska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to dałeś teraz zazdrościsz jej urody- wiem o kim piszesz. Nie każdy stał w kolejce i za urodą i za mądrością. Akurat to co robi ta kobieta odbije się czkawką całemu blokowisku. Za to J.R to chłopka z prawdziwego zdarzenia- żylaki by chowała, a nie odsłania i ludzi na listość swym wyglądem bierze- tu już listości nie będzie. Czas na porządek
Za cienki na porządek jesteś. Już próbowali i wyszło wielkie nic tylko spółdzielcy zapłaca. Ludzie nie barany wiedzą kto im bruździ. Odwaga? i mówi to?
Jedni tylko próbowali, a drudzy jeszcze nie skończyli- nie spodziewali się wszyscy, że ktoś się taki znajdzie. Dziękować Bogu, bo dzięki niej wcześniej mamy włączone ogrzewanie, sprzątają, koszą częściej niż tak jak wcześniej dwa razy do roku, za remonty się wzięli- bo strach w SM zapanował- panuje zresztą cały czas. Sprawy spółdzielnia poprzegrywała- za czyje pieniądze, toż nie za prezeski- wszyscy za to płacimy, bo każdy szczeka jak daleko do zebrania, a na zebranie albo nie pójdą, albo zamkną mordy i nic się nie odzywają. Ona w rok zrobiła więcej, jak spółdzielnia w 10 lat- a stratowali od zera. Dopóty dzban wodę nosi, dopóki ucho się nie urwie. Nie masz odwagi, bo szczeniacki poziom reprezentujesz-naszczekasz tutaj, a w oczy nie powiesz- bo zrówna cie z ziemią i pobiegniesz płakać do domu i użalać się nad swoim losem- bo ciężko ci w życiu wszystko idzie- nic ci się nie udało i jeszcze ludzie opluwają- masz to na co zasługujesz. Nigdy nie walcz z idiotami, bo ściągnął cię do swego poziomu i pokonają doświadczeniem. Dlatego kończę dyskusję "Stasiek", bo śmiech patrzeć, jak cię żal za dupę ściska.
 Powiedz co bierzesz to moze spróbuję by miec takie odjazdy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donosi i zboże sprzedaje na bimber. ☺ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...